Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Profesyonel Keylogger Yapımı

Profesyonel Keylogger Yapımı

Keylogger Nedir?

Keylogger, çalıştırılan bilgisayarda bilgisayar sahibine kendini fark ettirmeden, bilgisayarda basılan tuşların kayıtlarını tutan ve bu kayıtları programının sahibine mail atan bir casus programdır. Genellik kullanıcı adı ve ya şifre çalmak için kullanılır. Sosyal mühendislik yöntemleri ile kurban bilgisayarda çalıştırılır. Güvenlik açısından yöneticinin bilgisi dahilinde de kullanılabilir.


Uygulamanın Özellikleri

Hani dedik ya profesyonel keylogger diye şimdi benim açımdan profesyonel olmasını sağlayan özelliklerine bakalım.

Öncelikle uygulamanın basit bir arayüzü var ve kullanıcıdan bir mail adresi, o mail adresinin şifresini, dk bilgisi ve bir tarih ister.

Keylogger Oluştur butonuna basıldığında seçilen dosya dizinine, alınan parametreler doğrultusunda o kullanıcıya özel bir exe dosyası oluşturur. Oluşan yeni exe, bizim kurbanda kullanacağımız exe’dir. Bir sosyal mühendislik yöntemi ile ve ya kendiniz (flash bellek vs) gibi yöntemlerle bu exe’yi kurban bilgisayarda çift tıklayarak çalıştırırız. Herhangi bir çalışma belirtisi almayız ama program çalışmaya başlamıştır. Artık o exe dosyasını silebiliriz. Bilgisayar bizimdir 🙂

Çalıştırdığımız bilgisayarda basılan tuşların kaydını, arayüzde girdiğimiz mail adresini kullanarak mail atar. Bu mail atma işlemini ise gene arayüzde girdiğimiz dk aralığında bir yapar. Bilgisayar kapansa dahi tekrar açıldığında aktif olarak kullanıcıya kendini fark ettirmeden klavye loglarını atmaya devam eder. Seçtiğimiz kendini silme tarihi ise program o tarihe geldiğinde kurban bilgisayardan kendi kendini silerek izlerini kaybeder.

Eğer oluşturduğumuz exe’nin adını keylogger koymaz isek anti-virüs programları bunu fark etmez. Sebebi ise önemli sistem dosyalarını kullanmayan ve sisteme zarar vermeyen bir program olmasıdır.

29 Ağustos 2017
154 kez görüntülendi