Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Navbar Nedir?

Navbar Nedir?

Navbar (Navigation Bar), internet sayfalarının orta ve üst kısımlarında yer alan, genellikle grafiklerle süslenen ve internet sitesinin ana geçiş sayfalarına ulaşılabilen navigasyon menüsüdür. Navbar menüsü sayesinde sayfaya giren internet kullanıcıları, internet sitesinin en önemli bölümleri arasında kolayca geçiş yapabilirler.

Bu sayfada da görebileceğiniz üzere sitenin orta ve üst kısmında, WM Aracı’nın en önemli bölümlerine kolayca erişebileceğiniz bir navigasyonel menü alanı yer almaktadır. Bu menü alanını kullanarak WM Aracı’nın en önemli bölümlerine kolayca geçiş yapabilir ve WM Aracı’nın öne çıkan servisleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet sitelerinin kullanıcılar tarafından taranma şekli yukarıdan aşağıya doğru olması nedeniyle Navbar’lar internet sitesine giriş yapan bir kullanıcının içerikten önce göreceği ilk menülerdir. Bu nedenle internet sitenizde dikkat çekmek istediğiniz sayfa ve kategorileri bu alana yerleştirmeniz hatta reklamlarınızı dahi navbar’a yakın bölümlere yerleştirmeniz çok daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

12 Kasım 2017
335 kez görüntülendi