Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

HTTP 451 Hata Kodu Nedir?

HTTP 451 Hata Kodu Nedir?

HTTP 451 Hata Kodu, bilgisayar ağlarını kullanan bir kullanıcının HTTP protokolünü kullanarak erişmek istediği bir linke yasal nedenler sorunuyla ulaşılamaması halinde görülen hata durum kodudur. 451 hata koduyla sıklıkla bir sayfanın idari makamlar tarafından engellenmesi sonucunda karşılaşılır. Bir nevi 451 hata koduyla karşılaşılan sayfalar yasal nedenler gerekçesiyle sansürlenmiş ve kullanıcıların erişimine kısıtlanmış olan sayfalardır. HTTP 451 hata kodu 403 Forbidden hatasının farklı bir sürümü olarak da açıklanabilmektedir. HTTP 451 durum kodu RFC 7725 olarak standartlaştırılmıştır.

451 Hatasını eğer ekranda HTTP 451 Unavailable For Legal Reasons ya da türevi bir etiketle görüyorsanız karşılaştığınız hata bir üst başlıkta da açıklanan HTTP 451 durum kodudur. Bu durum koduyla karşılaşılan internet sayfaları genellikle idari makamlar tarafından erişilmesine izin verilmeyen sayfalardır.

İnternet sitelerinin veya spesifik bir sayfanın 451 durum koduyla askıyla alınmasının birçok nedeni olabilir. Genellikle bu durum koduyla karşılaşılmasının nedenleri şunlardır;

İdari makamların, bu içeriğin sosyal güvenliği tehdit ettiği kanaatine varması
Web sitesi üzerinden yasal olmayan ürün veya hizmetlerin sunulmaya çalışması
Korsan içeriklerin sunulması
Kutsal kabul edilen değerlere karşı aşağılama ve hakaret içeren içerikleri barındırması
Tüm bunların haricinde ülke yasalarında yasa dışı kabul edilen eylemlerin var olması
Fahrenheit 451

HTTP 451 durum koduna “451” kod rakamının verilmesinin nedeni Ray Bradbury tarafından 1953 yılında yayınlanan Fahrenheit 451 isimli romanda baskıcı rejimler tarafından yasadışı olarak kabul edilen kitapların 451 Fahrenheit derecede yakılmasıdır. 451 HTTP durum koduna bu kod rakamı verilerek romandaki yasadışı duruma atıfta bulunulmuştur.

09 Kasım 2017
98 kez görüntülendi