Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Hacklink Nedir

Hacklink Nedir

2006 yılından itibaren SEO sektöründe faaliyet göstermekte olan Hacklink değişen algoritma, ve teknoloji alt yapısına ayak uydurarak piyasada tanınan ve bilinen bir marka haline gelmiş sitedir. Arama motoru optimizasyonu hizmetlerine olan ihtiyacı karşılamak ve profesyonel bir yaklaşımla bu hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Hacklink konusunda sektörün liderleri arasında olmanın büyük mutluluğu içerisinde olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bizleri, değerli müşterilerimiz ve günlük belirli periyodlar aralığında ziyaret eden sizlere teşekkür ederiz.

SEO alanında, tüm Türkiye ve dünyada yüksek standartlar oluşturmak veya bu standartlara öncülük etmek vizyonuna ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak misyonuna sahibiz. Bu edimlerin ifası için gerekli personel yeterliliği ve sürekli Ar-Ge çalışmaları kalite hedeflerimizi her geçen gün daha da yukarılara taşımaktadır.

Bugüne kadar verdiğimiz hizmetler ve yaptığımız çalışmalar ve her geçen gün artan müşteri kitlemiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektör gereği bir çok insanın da düşünmüş olduğu gibi (Sizinle nasıl iletişime geçeriz?) Malumunuzdur ki, piyasada insanların hangi düşünce ile gelip bizler ile muhattap olduğunu bilemiyoruz. Dost gibi görünen düşman niteliğinde olanları değerlendirmek gerekir. Bizimle ticaret yaparken, aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmaması gerekir. Hem böyle olursa, her iki taraf içinde sorunsuz ve hızlı bir ticaret gerçekleştirilir.

İlk defa hizmet alacak müşteriler için hiç bir şekilde GSM/Telefon bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu tamamen güvenlik önlemi amacı ile sağlanan bir işlemdir. Ticaret bakımından Telefon numarasına dayalı ticaret sağlayacaklar lütfen bu hususda bizimle iletişime geçmesin. Telefon olması, karşınızda olan insana güven oluşturmanız için bir sebep değildir. Zamanın akışı ve birbirimize oluşan güven çerçevesi altında oluşacak değerler sonrasında mutlaka bu önlem geçilecektir.

12 Ocak 2017
495 kez görüntülendi