Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Anti SEO Nedir?

Anti SEO Nedir?

Anti Seo Nedir ?

Bir websitesine yapılan negatif seodur, yani site googlede sıralamada 1.sırada ise anti seo yapıldıktan sonra sıralamadan yok olur bir diğer tabir ile spama düşer.

Anti Seo Tekniğim Nedir ?

Arkadaşlar anti seo tekniğim elimde bulunan 300-400 Adet Hacklink’i rakip siteye ekliyorum ve 1-2 hafta sonra linkleri kaldırıyorum site spama düşüyor yani google’de sıralaması ilk 500 ün altına düşüyor.

Anti SEO tarzları nelerdir ?

Anti seo’nun birden çok tarzı vardir fakat en etkili link şeklinde eklemektir.Bugun senuke aracılığı basit bir programa para vererek çok sayıda ziyaretçi defteri vs şeklinde anti seo yapilabilir ancak bunlarin google gözü önünde hiç bir etkisi yoktur.

Anti SEO Neden Bu Kadar Etkili ?

Çünkü bir siteden link vermek-almak google’nin gözünde seo için büyük birşeydir. Bizlerin kazanmış olduğu hack tecrübesiyle bu bilgiyi sizler için hizmete döküyoruz.

Anti Seo Hizmeti

Anti SEO Hizmeti vermekteyim yani rakip sitelerinize , sitenize saldırı yapan sitelere anti seo yapmaktayım uyguladıgım teknik üstte yazmaktadır ve %100 Sonuç vermektedir.

Anti Seo hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

29 Ağustos 2017
475 kez görüntülendi