Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Alıntı İçerik Nedir?

Alıntı İçerik Nedir?

Alıntı İçerik, sitenize bir içerik eklerken, bu içeriğin sadece belli bir kısmını farklı bir kanyaktan alarak içeriğinize dahil ettiğinizde ortaya çıkan içerik türüdür. İçeriğin sadece çok ufak bir bölümünde alıntı kullanmakla içeriğin tümünün alıntı yaparak kullanmak aynı şey değildir. Bir içerik içerisinde kaynak gösterilmeye de ihtiyaç duyulacağı için içeriklerde alıntı yapmak hem okuyucular hem de arama motorları tarafından hoş karşılanır ancak içeriğin tümünün veya tümüne yakın kısmının kopyalanması bu içeriği alıntı içerikten çıkararak tümüyle kopya içerik statüsüne getirir.

Alıntı İçeriğin Zararları

Üst paragrafta da belirttiğimiz üzere alıntı içerik tanımına uygun şekilde alıntılama yapmanızın içeriğinize herhangi bir zararı dokunmayacaktır ancak içeriğinizin tümünü alıntı içerikten ibaret meydana getirmek veya içeriğin size ait kısmının alıntı kısmından daha az olması içeriğinizin kullanıcılar ve arama motorları tarafından kopya içerik olarak algılanmasına neden olabilir.

Kopya olarak algılanan içerik ise;

Arama motorlarında daha düşük sıralama elde edebilir.
Kullanıcılara değer katmadığı için sayfadan çıkış oranı yüksek olabilir.
Sitenin markalaşma değeri zedelenebilir.
Arama motorları içerik hırsızı olmakla sizi suçlayarak sitenizi cezalandırabilir.
İçeriğin telif haklarına tabii olması halinde yasal süreç ve soruşturmalar başlatılabilir.

Alıntı İçerik Kontrolü

Alıntı içerik kontrolü yapmak için internette birçok faydalı araç yer alıyor. Bu araçlar içeriğinizin belli bölümlerini Google ve benzeri arama motorları üzerinde tarayarak birebir içeriğinizle uyuşan bölümlerin olup olmadığını analiz ediyor ve içeriğinizin ne kadarının alıntılandığı saptayarak size alıntılanmış içerikler için bir skor veriyor.

12 Kasım 2017
341 kez görüntülendi