Bizi Takip Edin :

LİNUX SUNUCU ROOT SİSTEMİ YENİLENDİ.
Uzun süreli çalıştığımız ve kendi işlemlerini kendilerinin sağlaması için geliştirilmiş olan Linux tabanlı sunucu-root sistemimiz yenilendi. Siz değerli müşterilerimizin linux kod bilgisi ile birden fazla siteyi daha hızlı yönetebilmesi için geliştirilen bu sistem, "tek tek sitelere girip link eklemek eziyet haline gelmişti." dermişcesine tek bir panel üzerinden üzerinden "link ekleme, link güncelleme, link silme, kelime takip, değer sorgulama" için kolay bir hale gelmiş sistemimizi denemeyi unutmayın. Artık herşey tek bir panel üzerinden daha kolay ...
SİSTEME GİRİŞ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

" DUYURU Hizmet alacak değerli müşterilerimizin, Whatsapp üzerinden 0 (533) 560 46 60 ile iletişime geçebilir, Skype ve/ya E-mail ile iletişime geçmeleri için hacklinknet@hotmail.com adresini eklemeleri gerekmektedir. "

Algoritma Nedir?

Algoritma Nedir?

Adından sıkça söz edilen ve dijital dünyada belki de hakkında en fazla şehir efsanesinin bulunduğu konuların odağında yer alan meşhur Google Algoritması, SEO ile amatör yahut profesyonel olarak ilgilenen herkesin dilinde olan kavramların başında yer alıyor.

Penguen 2.1 güncellemesinin ardından adından daha da sık söz edilen Google algoritması, web sitelerinin Google Arama Motoru üzerinden yapılan aramalarda hangi sırada yer alacağını yani bir nevi dijital dünyadaki kaderini belirliyor.

Her güncelleme algoritmada farklı alanlarda kapsamlı veya küçük yenilikleri de beraberinde getirdiğinden, Google’ın algoritma güncellemesine gitmesi web sitelerinin arama sonuçlarındaki sıralarının da ciddi biçimde değişmesine neden olabiliyor.

Nitekim son algoritma güncellemesi öncesinde hedeflediği kelimelerde tatmin edici sıralamalarda yer alan çoğu web sitesi, Penguen 2.1 algoritmasıyla birlikte onlarca sayfa düştü. Madalyonun diğer tarafında ise istediği kelimelerde yapılan Google sorgularında kendine ancak üçüncü sayfa sonrasında yer bulabilen web siteleri yer alıyor ki, bu sitelerin de bazıları güncelleme sonrasında hızlı bir yükselişle hayalini kurduğu ilk sayfaya yerleşti.

Yani kısacası her yeni algoritma güncellemesi, bir önceki dönemde SEO çalışmalarının merkezinde yer alan unsurların önemini ve içeriğini değiştirir. Bunun webmasterlar, firma sahipleri ve tüm dijital pazarlamacılar açısından önem arz eden kısmı ise güncelin takip edilmesinin ve “değişim bir parçası olmanın” bir zorunluluk olduğudur.

Değişime ayak uydurmayan web siteleri zaten takip edilmesi zor bir hızla değişim geçiren dijital dünyada “çağdışı” kalarak, SEO ile hayal ettiği başarıyı asla yakalayamayacaktır.

29 Ağustos 2017
476 kez görüntülendi